ادو پرفيوم Tom Ford Sahara Noir حجم 50ml

واردشــــده تـــوســــط شـــرکــت مـــهــــان قــــشــــم (دارای برچسب کنترل اصـالت و سلامت محصـولات آرایـشـی و بـهـداشــتی از وزارت بـهداشــت، درمـان و آمـوزش پـزشــکی)

جدید

15 قلم

موجود برای سفارش

4,700,000 ریال

درباره محصول

این عطر جزو مجموعه ویژه تام فورد‏.‏ رایحه ای مشرقی از جنس چوب و عود دارد‏.‏ این رایحه الهام گرفته از خاورمیانه ی رمزآلود و قدرتمند و شبه جزیره های عرب است‏.‏ خاورمیانه ای که محصول با ارزش و خوش عطری چون صمغ کُندُر دارد‏.‏ Sahara Noir در حقیقت به عنوان سمبلی از میراث فرهنگی خاورمیانه و سرزمین باستانی شام ساخته شده است‏.‏

 

- رایحه نخستین‏:‏ نارنج، سرو سرزمین شام ‏(‏که در داستانهای هزار و یک شب نیز از آن یاد شده است‏)‏، مرکبات

- رایحه میانی‏:‏ عطرهای صمغ کُندُر، دارچین، پاپیروس خنک، رز مراکشی و یاس مصری و موم میانماری

- رایحه پایه‏:‏ عطرگرم عنبر، درخت سرو، صمغ کُندُر، وانیل، عود و حنا

درباره برند

Tom Ford طراح مد آمریکایی در سال 1961 در تگزاس متولد شد. وی در نوجوانی در رشته تاریخ تحصیل می کرد اما یکسال بعد بر بازی در آگهی های تلویزیونی تمرکز کرد (تام، یک فیلم نیز در سال 2009 بنام A Single Man ساخت) و سپس در رشته طراحی داخلی در نیویورک مشغول به تحصیل شد. وی سپس به پاریس رفت و در دفتر مطبوعاتی Chloe مشغول بکار شد و سپس در سال 1988 در بازگشت به آمریکا به کمپانی perry Ellis جایی که Robert McDonald مدیر و Marc Jacobs طراحش بود، رفت. اما بعد از دو سال بدلیل علاقه نداشتن به طراحی آمریکایی از آنجا خارج و مجدد به اروپا رفت و در کمپانی Gucci مشغول به طراحی شد و به شهرت جهانی دست یافت و در سال 1994 به پست مدیر تولید ارتقا یافت. وقتی گوچی سهام ایوسن لورن را خریداری کرد، تام فورد را مدیر تولید ایوسن لورن نیز قرار داد. Tom Fordنهایتا در سال 2004 برند خودش را تاسیس و در سال 2006 اولین عطر خود را تولید و معرفی کرد. وی همچنین برنده جوایز متعددی از شورای طراحان آمریکا شد.

  

وب سایت رسمی برند:

tomford.com

مشخصات محصول

کشور مبدا برند آمریکا
سال معرفی 2013
نوع ادو پرفیوم
حجم 50 میلی‌لیتر
نوع رایحه شرقی
ساختار رایحه چوب ، طبیعت
نت میانی عطرهای صمغ کُندُر، دارچین، پاپیروس خنک، رز مراکشی و یاس مصری و موم میانماری
نت آغازی نارنج، سرو سرزمین شام ‏(که در داستانهای هزار و یک شب نیز از آن یاد شده است‏)‏، مرکبات
نت انتهایی عطر گرم عنبر، درخت سرو، صمغ کُندُر، وانیل، عود و حنا

محصولات مشابه

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

نوشتن نقد و نظر

ما را راهنمایی کنید