روش‌های ارسال

                         

تحویل اکسپرس:

Odoland با ایجاد شرایط ارسال سریع‌، تحویل رایگان و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.
در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس مختص شهر تهران می باشد، اما به زودی شهرهای دیگر ایران را هم پوشش خواهد داد.

                         

برای مشتریان ساکن در شهر تهران:

امکان تحویل سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14 و در روز پنج‌شنبه تا ساعت 12 ثبت شوند، در همان روز وجود دارد. همچنین، سفارش‌هایی که پس از این ساعت‌ها ثبت شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد تحویل داده می‌شوند.

                                  

تنها روزهای تعطیل در سال 1394 که Odoland هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد به شرح زیر است:

- 1 تا 4 فروردین (تعطیلات آغاز سال نو)

- ١٣ فروردین (روز طبیعت)

- ١٤ خرداد (رحلت امام خمینی «ره»)

- ١7 تیر مصادف با ٢١ رمضان (شهادت امیرالمومنین امام علی «ع»)

- ١و ٢ آبان مصادف با ٩ و ١٠ محرم (تاسوعا و عاشورای حسینی «ع»)

- ١١ آذر مصادف با ٢٠ صفر (اربعین حسینی «ع»)

- ١٩ آذر مصادف با ٢٨ صفر (رحلت پیامبر اکرم «ص» و شهادت امام حسن مجتبی «ع»)

- ٢٢بهمن (پیروزی انقلاب اسلامی)

(سفارش های ثبت شده در این روزها در روز بعدی پردازش و ارسال خواهد شد.)

                     

هزینه ی تحویل اکسپرس:

تحویل اکپرس رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از یک میلیون ریال (یکصد هزار تومان) و در حال حاظر مختص مشتریان ساکن در شهر تهران می باشد. البته سایر کالاهای خریداری شده با ارزش کمتر از این مقدار نیز برای مشتریان ساکن در شهر تهران دارای هزینه تحویل اکسپرس تنها پنجاه هزار ریال (پنج هزار تومان) خواهد بود.

توضیح اینکه: پیش از ارسال کالا، هماهنگی‌های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، از طرف Odoland با مشتری (تحویل‌گیرنده سفارش) انجام می‏‌شود. بنابراین هیچ کالای خریداری شده بدون تماس و کسب هماهنگی های لازم با مشتری از انبار Odoland به مقصد آدرس مشتری خارج نمی گردد. بنابراین دلیلی برای نگرانی از بابت تحویل کالا وجود ندارد. البته مسئولیت عدم حضور مشتری در زمان هماهنگ شده در محل مقرر و یا اشتباه مشتری در تأیین آدرس که منجر به برگشت خوردن کالا شود به عهده مشتری خواهد بود.

                               

نحوه ارسال مجدد کالا در صورت برگشت خوردن:

در صورت عدم حضور مشتری در زمان هماهنگ شده در محل مقرر و یا اشتباه مشتری در تأیین آدرس، کالا به دفتر Odoland برگشت می شود. در اینصورت طی تماس مجدد کارشناسان Odoland با مشتری هماهنگی برای ارسال مجدد با مشتری انجام میگیرد. طبیعی اسا هزینه این ارسال دوباره به عهده مشتری خواهد بود. روش ارسال می تواند توسط سرویس اکسپرس Odoland یا توسط پیک یا حتی درصورت تمایل مشتری توسط پست پیشتاز به صورت پس کرایه مقرر گردد.

                                        

                                                                    

پست پیشتاز :

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهر تهران در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل شهر تهران نیز می‌‏توانند بصورت پس کرایه با پست پیشتاز ارسال شوند. برای انجام این مهم کافیست بعد از اتمام خرید و در هنگام تماس کارشناسان Odoland با شما درخواست خود مبنی بر ارسال کالا توسط پست پیشتاز را با ایشان مطر کنید، فرآیند ارسال توسط شرکت ارسال و اطلاعات مورد نیاز شما از طریق سامانه SMS و تماس تلفنی به استحضار شما خواهد رسید.

                                    

برای مشتریان ساکن در سایر شهرهای استان تهران:

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 48 ساعت است. کلیه سفارش های خریداری شده در آغازین ساعات روز بعد از خرید برای ارسال در اختیار پست قرار میگیرد.

                                               

برای مشتریان ساکن در سایر استان های کشور:

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است. کلیه سفارش های خریداری شده در آغازین ساعات روز بعد از خرید برای ارسال در اختیار پست قرار میگیرد.

                                     

هزینه ی پست پیشتاز:

هزینه ی پست پیشتاز بسته به استان محل زندگی مشتری و نیز وزن مرسوله، متفاوت خواهد بود. تعرفه قیمت خدمات پست پیشتاز بصورت اتوماتیک نوسط سیستم هوشمند سایت Odoland محاسبه و در فرآیند خرید در اختیار قرار میگیرد. با اینحال شما میتوانید با مراجعه به آدرس اینترنتی زیر جهت حصول اطمینان هزینه ی تأیین شده را با هزینه ی محاسبه شده توسط سامانه ی اداره پست کنترل کنید:

http://parcelprice.post.ir

توجه داشته باشید که قیمت محاسبه شده با احتساب آیتم های آگهی تحویل، شناسه الکترونیک، سرویس SMS و حمل در جعبه های مخصوص ا

                                       

پیگیری مرسوله:

بعلاوه در زمانی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید: 

http://itemtracking.post.ir

                                     

                                                


ما را راهنمایی کنید