راهنمای استفاده از امکانات سایت

                      

                            

ساختن لیست علاقه‌مندی‌ها

در صفحه‌ی محصولات، همانگونه که در تصویر زیر مشاهده می کنید، زیر دکمه‌ی افزودن به سبد خرید، شما امکان افزودن محصولات مورد علاقه‌ی خود به لیست علاقه‌مندی‌ها را خواهید داشت. البته طبیعی است که برای داشتن لیست علاقه‌مندی‌های منحصر به خودتان لازم است ابتدا در سایت ثبت نام یا در صورت ثبت نام قبلی به حساب کاربری خود ورود کنید. آموزش مراحل ثبت نام یا ورود به حساب کاربری را می توانید در ابتدای توضیحات صفحه‌ی راهنمای خرید از سایت مطالعه کنید.

بعد از افزودن محصول به لیست علاقه‌مندی‌ها، هر زمان می توانید مطابق تصویر زیر، با کلیک روی دکمه‌ی علاقه‌مندی‌ها در نوار سیاه بالای صفحه، محصولات مورد علاقه‌ی خود را دنبال کنید. به علاوه به ما این امکان را خواهید داد که میزان محبوبیت هر محصول را بسنجیم و نیز در زمان حراج و پیشنهادات ویژه برای هر محصول به علاقه‌مندان آن محصول در مورد کاهش قیمت‌های محصول اطلاع دهیم.

 

همچنین در صفحه‌ی حساب کاربری خود در قسمت محصولات مورد علاقه‌ی من، آنگونه که در شکل زیر مشاهده می کنید، می توانید لیست محصولات مورد علاقه‌ی خود را در دسترس داشته باشید و دنبال کنید.

                                      

راهنمای نحوه‌ی استفاده از محصولات

در نوار بنفش رنگ زیر لوگوی سایت، می‌توانید مطابق تصویر زیر به آیکون نحوه‌ی استفاده دسترسی داشته باشید، با ورود به این آیکون می توانید به دستورالعمل ها و راهنماهای استفاده از انواع محصولات موجود در سایت در قالب مقالات دست پیدا کنید.

همانگونه که در تصویر زیر مشاهده می کنید، مقالات موجود در صفحه‌ی نحوه‌ی استفاده در زیر مجموعه‌هایی مشابه سرمنوهای سایت دسته‌بندی شده اند، در هر مجموعه مقالات با دقت و ریزبینی انتخاب شده تا مطالعه‌ی آنها برای شما جذاب و آموزنده باشد.

                      

توصیه‌ها در مورد محصولات و برندها

در نوار بنفش رنگ زیر لوگوی سایت، می‌توانید مطابق تصویر زیر به آیکون توصیه‌ها دسترسی داشته باشید، با ورود به این آیکون می توانید به توصیه‌ها و راهنمایی‌هایی در مورد انواع محصولات و برندها و انتخاب بهترین‌ها و مطلوب‌ترین‌ها از میان آنها، در قالب مقالات دست پیدا کنید.

همانگونه که در تصویر زیر مشاهده می کنید، مقالات موجود در صفحه‌ی توصیه‌ها در زیر مجموعه‌هایی مشابه سرمنوهای سایت دسته‌بندی شده اند، در هر مجموعه مقالات با دقت و ریزبینی انتخاب شده تا مطالعه‌ی آنها برای شما جذاب و آموزنده باشد.

                                      

امکان مقایسه‌ی محصولات

در قسمت پایین دکمه‌ی موجود برای سفارش در صفحات منوها، آیکون افزودن به مقایسه را مطابق تصویر زیر مشاهده خواهید کرد. با فشردن این آیکون علامت + کنار عبارت به علامت - تغییر می کند که این به معنای افزوده شدن آن محصول به لیست مقایسه می باشد.

بعد از افزودن حداقل 2 محصول و حداکثر 3 محصول به این لیست، مشابه تصویر زیر می توانید وارد صفحه ی مقایسه که تعداد محصولات موجود در صفحه را روبروی عبارت مقایسه دارد، شوید.

حال با ورود به این صفحه می توانید کلیه‌ی مشخصات محصولات انتخاب شده را در ستونهایی مشابه شکل زیر، با هم مقایسه نمایید.

                                        

امکان مطالعه درباره‌ی محصولات و برندها

در فروشگاه اینترنتی Odoland، امکانی منحصر‌به‌فرد را در نظر گرفته ایم که به انتخاب دقیق آنچه در جستجوی آن هستید کمکی شایان می کند. این امکان قرار گرفتن آیکون‌های درباره‌ی محصول، درباره‌ی برند و مشخصات محصول در کنار یکدیگر است. این طراحی برای مطالعه‌ی سریع کلیه‌ی اطلاعات مورد نیاز در مورد هر محصول پیش‌بینی و به صفحه‌ی محصولات سایت اضافه شده است.

در قسمت درباره‌ی محصول، که در صفحه هر محصول در کادری مطابق تصویر زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید، توضیحات کاملی از محصول مورد نظر خود را خواهید یافت. این توضیحات همواره توسط تیم کارشناسان سایت در حال کامل‌تر شدن و دقیق‌تر شدن هستند.

در قسمت درباره‌ی برند، که در صفحه هر محصول در کادری مطابق تصویر زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید، توضیحات کاملی از برند محصول مورد نظر خود را خواهید یافت. این توضیحات همواره توسط تیم کارشناسان سایت در حال کامل‌تر شدن و دقیق‌تر شدن هستند. در پایین توضیحات این کادر شما امکان دسترسی به آدرس وبسایت رسمی هر برند را خواهید داشت و در صورت علاقه خواهید توانست مطالعه‌ی بیشتر را در وبسایت خود برندها نیز ادامه دهید.

در قسمت مشخصات محصول، که در صفحه هر محصول در کادری مطابق تصویر زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید، ریز مشخصات هر محصول را خواهید یافت. این مشخصات بگونه‌ای در دسته‌های مختلف تقسیم‌بندی شده که اطلاعات دقیقی برای انتخاب محصولات در اختیار شما مشتریان عزیز قرار گیرد. باز در صورت ابهام در مورد هرگونه مشخصه ی محصول که در نظر دارید، می توانید پرسش خود را به ایمیل support@odoland.com ارسال کنید یا با تماس با واحد پشتیبانی سایت به شماره تلفن 88767916 021 و یا ارسال پیامک به سامانه پیامکی سایت به شماره پیامک 88767916 021 100 پاسخ پرسش خود را از کارشناسان ما دریافت کنید.

امکان ارسال صفحات مورد علاقه به دوستان

در صفحه‌ی محصولات امکانی پیش‌بینی شده که می توانید با استفاده از آن در صورتی که صفحه ای را می پسندید و علاقه مندید دوستی را راجع به این صفحه یا محصول مطلع کنید و یا محصولی را به دوستی پیشنهاد کنید، می توانید با استفاده از آیکون ارسال به دوستان، مشابه تصویر زیر، صفحه را برای دوست یا دوستان خود ارسال کنید. همچنین شما با استفاده از آیکون چاپ که در تصویر می‌بینید، امکان چاپ کامل صفحه را خواهید داشت.

                           

رسانه‌ی Odoland

در فروشگاه اینترنتی Odoland، برای همراه شدن با شما در دنیای پر‌ماجرای شبکه‌های اجتماعی و نیز آگاه سازی شما از جدیدترین اخبار و اطلاعات در زمینه‌ی محصولات و برندهای دنیای زیبایی و سلامت، راهکارها و ابزارهای مختلف در نظر گرفته شده است:

1. OdoApps: در این قسمت از سایت، برای شما که از گوشه‌های هوشمند استفاده می کنید، امکان دریافت اپلیکیشن‌های قابل استفاده در گوشی همراهتان را در نظر گرفته ایم. کافیست مطابق تصویر روی یکی از دو آیکون مربوط به OdoApps کلیک کنید تا به صفحه‌ی دانلود اپلیکیشن‌ها راهنمایی شوید.

توضیح: سایت فروشگاه اینترنتی Odoland، بصورت کاملأ Responsive و قابل استفاده در هرگونه دستگاه گوشی همراه یا تبلت طراحی شده، به نحوی که صفحه‌های سایت قابلیت تنظیم خودکار براساس پیکسل‌ها و سایز وسیله‌ی مورد استفاده‌ی شما را دارا می‌باشند و شما حتی بدون دانلود اپلیکیشن‌ها خواهید توانست استفاده‌ی کامل از سایت با هرنوع وسیله‌ی مورد استفاده را داشته باشید.

                                     

2. OdoTV: در این قسمت از سایت، برای شما که علاقه‌مند به دنبال کردن ویدئوها و آگاهی از طریق رسانه‌های تصویری هستید ما کانال اختصاصی Odoland را در سایت به اشتراک گذاری ویدئو‌ی داخلی کشور aparat.com در نظر گرفته ایم. کافیست مطابق تصویر روی یکی از دو آیکون مربوط به OdoTV کلیک کنید تا به صفحه‌ی این رسانه راهنمایی شوید.

                 

3. OdoSocial: در این قسمت از سایت، برای شما که در فضای مجازی، در شبکه‌های اجتماعی google+ ،Facebook ،Instagram و وبسایت YouTube حضور دارید، ما به معرفی صفحات اختصاصی سایت در این شبکه های اجتماعی می پردازیم و از شما عزیزان دعوت می کنیم که به ما بپیوندید. کافیست مطابق تصویر روی یکی از دو آیکون مربوط به OdoSocial کلیک کنید تا به صفحه‌ی این رسانه راهنمایی شوید.

همچنین می‌توانید در قسمت پایین فروشگاه، مطابق تصویر زیر روی آیکون هر یک از این شبکه‌های اجتماعی کلیک کنید تا مستقیمأ به صفحه‌ی ما در هر یک از این شبکه‌ها راهنمایی شوید.

                           

4. OdoNews: در این قسمت از سایت، برای شما که علاقه‌مند به دنبال کردن مطالب جذاب و آگاهی از طریق مطالعه‌ی مقالات و اخبار هستید ما خبرنامه ی تخصصی Odoland را در نظر گرفته ایم. کافیست مطابق تصویر روی یکی از دو آیکون مربوط به OdoNews کلیک کنید تا به صفحه‌ی این رسانه راهنمایی شوید.

کارشناسان ما بطور پیوسته در حال جمع‌آوری جذابترین مطالب و بروزترین اخبار برای استفاده‌ی شما عزیزان خواهند بود.

                                     

                                        


ما را راهنمایی کنید