موهایتان را به راحتی با اتوی مو فر کنید

qne9hbik

خدا به کسی را که اتوی مو را اختراع کرد برکت دهد! پیش‌ازاین، کسانی که موهای مجعد داشتند مجبور بودند با رنج و سختی، روش‌های مطرح برای صاف کردن مو را امتحان کرده، و پس از ساعت‌ها کار بر روی موهای به‌هم‌ریخته خود، تنها حجمی از موهای پف کرده و به‌هم‌ریخته نصیبشان شود. در حال حاضر افرادی که قبلاً موهای فر داشتند به راحتی می‌توانند با اتوی مو به موهایی باحالت فوق‌العاده صاف برسند؛ اما اتوی مو می‌تواند موهای شما را فر نیز بدهد. بله دقیقاً همان ابزاری که شما به‌عنوان صاف کننده استفاده می‌کردید، دو کارایی دارد و می‌توانید برای ایجاد موهای فری زرق‌وبرق دار و فنری نیز از آن استفاده کنید.

چیزهایی که نیاز دارید
• اتوی مو
• ژل محافظت‌کننده از آسیب حرارتی

مرحله ۱:
اتو موی مناسبی را انتخاب کنید. شما به یک نوع باریک آن نیاز دارید؛ اتوی با ضخامت ۳ سانتی‌متر یا کمتر بهترین است. اگر موهای شما بسیار زبر و یا مجعد است، نیاز است که اتو مو خیلی گرم شود، حداقل ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد. به دنبال اتویی با صفحاتی با سنگ‌های لبه‌ گرد بگردید تا از ایجاد “دندانه‌های” غیرطبیعی در موهای خود جلوگیری کنید.
1416746178

مرحله دوم:
مقداری ژل سبک که حاوی محافظ گرما است روی موها بزنید تا از آسیب مو جلوگیری کند.

2

مرحله ۳:
موها را کاملاً خشک‌کنید. حتی موی کمی مرطوب نیز به‌خوبی حلقه نخواهند شد، و یک سشوار کردن خوب، به شما گیسویانی بدون جعد و شکن می‌دهد.

3

مرحله ۴
بخش‌های ۳ تا ۵ سانتیمتری از موها را در نیمه رشته‌های گیسویان بگیرید و اتو مو را یک و نیم دور در جهت دلخواه خود بچرخانید تا حلقه‌ها شکل بگیرند.

4

مرحله ۵:
درحالی‌که فشار روی حلقه مو را حفظ می‌کنید، اتو مو را روی رشته مو بکشید و پایین بیاورید.

5

مرحله ۶:
این کار را روی بخش‌های کوچکی از مو تکرار کنید تا همه موها فر شود. نگران نباشید – هر چه بیشتر این کار را تکرار کنید، کارتان زودتر تمام خواهد شد.

6

مرحله ۷:
برای ماندگار کردن فرهای خود اسپری مو روی آن‌ها اسپری کنید. برای اینکه فرهایتان خیلی سنگین نشود از اسپری آئروسل استفاده کنید. سطح زیرین موها را نیز اسپری کنید.


ما را راهنمایی کنید