راهنمای خرید اپیلاتور

2413

امروزه تمامی خانمها تمایل زیادی برای خلاص شدن از موهای زائد بدنشان دارند. روشهای مختلفی برای انجام این کار وجود دارد مانند استفاده از ماشین اصلاح ، کرم موبر یا روش اپیلاسیون که هرکدام شرایط و ویژگی های خاص خود را دارد. اگر پول کافی دارید میتوانید از روشهای لیزر و الکترو لیزر نیز استفاده کنید. اپیلاتور مو ابزاری است که در سالهای اخیر بسیار مورد توجه بسیاری از خانمها قرار گرفته است. این دستگاه که بیشتر شبیه ماشین اصلاح است بجای اینکه موهارا با تیغه های خود از روی سطح پوست ببرد آنها را از ریشه درمی آورد.

با توجه به  افزایش محبوبیت , طیف گسترده ای از برند ها و مدلهای اپیلاتور برای خرید در دسترس است. اگر شما در حال برنامه ریزی برای خرید بهترین اپیلاتور هستید باید به نیازهایتان و اینکه میخواهید چگونه این کار را انجام دهید و چطور دیده شوید فکر کنید. نکات زیر به شما کمک خواهند کرد تا در هنگام خرید اپیلاتور چه مواردی را درنظر بگیرید.

پوست خود را دوست داشته باشید

قبل از هر چیز برای خرید اپیلاتور باید درجه حساسیت و نوع پوست خود را بشناسید . برخی از اپیلاتورها سخت و خشن هستند و وقتی برروی پوست کشیده میشوند ممکن است باعث سوزش پوست شوند و این سوزش در پوست خانمها می تواند اثرات نامطلوبی در دراز مدت داشته باشد. البته برای کم شدن اثرات این عارضه اپیلاتورهایی هم هستند که محافظ دارند و تا حدی مانع مشکلات پوستی میشوند.

تغییر سرعت

سرعت اپیلاتور مهم است زیرا برخی از موهای زائد بدن ضخیم تر هستند. اگر به دنبال مناسب ترین اپیلاتور برای خودتان هستید باید اپیلاتوری انتخاب کنید که کنترل سرعت داشته باشد و بتوان درجه سرعت آنرا تنظیم کرد. این قابلیت به شما اجازه میدهد که سرعت اپیلاتور را به تناسب حساسیت پوست و ضخامت مو تنظیم کنید . بوطر مثال می توان از سرعت کم در مناطق حساس تر پوست استفاده کرد .

آپشن ها و لوازم جانبی

بهتر است به تمامی لوازمی که باید اپیلاتورها داشته باشند دقت کنید.  یکی از مهمترین لوازم جانبی که اینگونه دستگاهها باید داشته باشند برس تمیز کننده دستگاه است که به راحتی موهایی که در دیسکهای کوچک دستگاه گیر کرده اند و به راحتی بیرون نمی آیند را تمیز میکند. یکی دیگر از لوازم جانبی پد لوفاه هست که برای جلوگیری از رشد موهای زائد میتوانید استفاده کنید ، به سر های دستگاه دت کنید زیرا هر فرم سر دستگاه برای قسمتی از بدن مناسب است.

منبع تغذیه

یکی از نکاتی که باید در خرید دستگاه اپیلاتور توجه کرد منبع تغذیه یا همان شارژر آن است. بعضی از اپیلاتورها باید به برق وصل شوند درحالیکه بسیاری دیگر با باتری کار می کنند که هردو  مدل مناسب است و نیازها را برطرف میکنند. البته اپیلاتورهایی که به برق وصل میشوند نیرو و قدرت بالایی نسبت به انواع دیگر دارند. اما , مدل باتری دار برای آنهایی که اغلب در سفر هستند و همیشه پریز برق در دسترس شان نیست مناسب تر است.

نکات فوق به شما کمک خواهد کرد که بهترین تصمیم را در انتخاب اپیلاتور با توجه به نیازهایتان داشته باشید. به طور طبیعی باید به فکر هزینه های این دستگاه باشید. گاهی اوقات , بررسی محصول و مقایسه قیمتها بهترین راه برای خریدی عالی است.


ما را راهنمایی کنید