فر کردن موها با استفاده از اتوی مو

286

اگر می خواهید موهایی فر و خوش حالت داشته باشید و به وسایل مخصوص این کار نیز دسترسی ندارید ما به شما خواهیم گفت که چطور از یک اتوی موی ساده برای انجام این کار استفاده کنید.  شاید برخی از خانوم ها فکر می کنند که اتوی مو برای صاف کردن و لخت کردن موها استفاده می شود اما واقعیت اینطور نیست. در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوئیم چطور می توان از اتوی مو برای فر کردن و موج دار کردن موها استفاده کرد.

اول….

ایتدا موهای خود را بخش بخش کنید و برای شروع با قسمت بسیار کوچکی از موها شروع کنید. توجه داشته باشید هر چه قسمت بندی موها کوچک تر باشد هنگام فر کردن با اتو مو، کار بسیار ساده تر خواهد بود ، حتی اگر اتو موی شما بزرگ وصفحه پهن است.

دوم…..

هنگامی که اتو مو را به دور مو می پیچید ، نوک آن را فراموش نکنید. اگر مراقب نباشید دم مو می تواند بین اتو گیر کند و بقیه مو کشیده شود که این اصلا خوشایند نیست.

سوم و چهارم….

به محض آنکه مو را به دور اتو پیچیدید ، باید فرم موی شما  همانند تصویری که در زیر آورده ایم باشد . سپس به صورت ثابت و ملایم به سمت پایین بکشید تا فرهای مرتب و یکنواختی به دست آید. در این مرحله هرچه طولانی تر اتو را نگه دارید، دوام فر شما بیشتر خواهد شد. اما دقت داشته باشید که حرارت بیشاز اندازه نیز برای موها مضر است.

پنجم…..

بعد از آن که فرکردن را تا بقیه موها ادامه دادید و کار تمام شد،  با انگشتانتان فرها را کمی از هم باز کرده و در صورت نیاز سرم ضد وز مو بزنید. در مرحله آخر ، استفاده از اسپری مو خالی از لطف نیست.

286-1


ما را راهنمایی کنید