ریش تراش مجهز به نور لیزری برای خط اصلاح آقایان

2505

اصلاح صورت برای آقایانی که ریش های صورت خود بصورت مدل در می آورند همیشه سخت بوده است زیرا وسیله ای که بتوان خط اصلاح را با آن صاف و بی نقص درآورد در دسترس نبود. از همین رو اصلاح صورت برای ایندسته از آقایان بسیار سخت و وقت گیر بود ولی اخیراً کمپانی فیلیپس اولین ریش تراش مجهز به نور لیزر را برای صاف کردن خط اصلاح صورت آقایان روانه بازار کرد. محصول Beard Trimmer 9000 برای تنظیم خطوط ریش صورت برای آقایان طراحی شده تا به راحتی بتوانند خط ریش و سایر بخشهای صورت را همانگونه که می خواهند اصلاح کنند.

نور لیزر روی دسته ی ریش تراش طوری قرارداده شده که خط مستقیم و یکپارچه ای را بعد از روشن شدن، روی صورت کاربر می اندازد و بدین ترتیب خطی دقیق و صاف که معمولا دغدغه آقایان هنگام اصلاح صورت است بدست می آید. نور لیزر که به بر روی این ریش تراش جدید تعبیه شده که در واقع به شکل یک خط مستقیم از نور بوده که به صورت تابانده می شود تا تیغه های رش تراش دقیقاً بر روی همان خط قرار بگیرند. با این لیزر صبح بهتری برای آقایان پیش بینی می شود تا سرحال تر و بدون دغدغه و اتلاف وقت اصلاح صورت را انجام داده و بر سر کارهای خود حاضر شوند.

مدل مذکور ضد آب بوده و زیر دوش و هنگام استحمام نیز می توان بدون دردسر از مزایای آن استفاده کرد. باتری که برای این ماشین جدید در نظر گرفته شده است حدود ۶۰ دقیقه کار می کند. اما آنچه لیزر نامیده می شود در واقع یک LED کوچک تعبیه شده روی دستگاه ۹۹ دلاری است که فیلیپس آن را برای اولین بار عرضه کرده است.


ما را راهنمایی کنید