ادو پرفيوم مردانه Amouage Dia حجم 100ml

واردشــــده تـــوســــط شـــرکــت مـــهــــان قــــشــــم (دارای برچسب کنترل اصـالت و سلامت محصـولات آرایـشـی و بـهـداشــتی از وزارت بـهداشــت، درمـان و آمـوزش پـزشــکی)

جدید

15 قلم

موجود برای سفارش

7,850,000 ریال

درباره محصول

در سری عطرهای Amouage، عطر مردانه ی Dia عطریست که شاید جزو پیشنهاداتی بود که روح کشور عمان را منعکس می کرد. Dia سرزمین خشک کویر، ادویه های زنگی و تازگی دریای عربی را منعکس می کند.

رایحه ی آغازین Dia خشک و جنگلی است و یادآور کاروانهای قدیمی است که در ریگهای روان می گشتند. رایحه به زودی غلیظ میشود و شما چای تند را در بازار مزه می کنید، رایحه کندر، آلوها، و گلهای تازه از خارج بازار به مشام میرسند. وقتی رایحه مستقر میشود شما در اقیانوس هستید و بوی خس خس خیس را که هوا را تازه می کند احساس می کنید. عنبر و نعناع هندی نسیم سرد اقیانوس را کمی گرم می کنند.

Dia رایحه یک بت شکن است. کسی که عاشق تجمل و ماجراجویی است.

رایحه ی مردانه ای ملایم از جنس چوب و گل و مشک که در سال 2002 معرفی شد‏.‏

 

- رایحه نخستین‏:‏ عود، هل، عصاره ی لادن، نارنج

- رایحه میانی‏:‏ ‏گل صدتومانی، آلو، لنگ لنگ، ریشه ی زنبق

- رایحه پایه‏:‏ چرم، عنبر، نعنا، خس خس، چوب اقاقیا

درباره برند

Amouage یک برند تولید عطرهای لوکس و گران قیمت، واقع در کشور عمان است. این خانه ی عطر، در سال 1983 به دستور امیر عمان، با هدف بازیابی هنر و صنعت قدیمی و ارزشمند عطرسازی عربی پایه گذاری شده است‏.‏

Amouage برای مواد تشکیل دهنده ی عطرهای تولیدی خود، از مواد سنتی استفاده می کند، موادی مانند: گیاه قارچی، بخور، مشک، رز و ادویه ها. با این وجود توسعه دهندگان رایحه ها عطرسازانی هستند از شرکتهای مطرح عطر و رایحه ی عمدتا اروپایی.

اولین عطر برند Amouage (با نام قدیمی Amouage، که حال نام آن Amouage Gold می باشد.) در سال 1983 توسط عطرساز فرانسوی، Guy Robert، تولید شد. Guy Robert شاهکارهای خود را برای برندهای مطرحی همچون Hermes، Dior و Rochas ساخته است.

اکثر عطرهای این برند در دو نسخه ی مردانه و زنانه و در بطری های سنتی Amouage عرضه می شوند. بطری های عطرهای نسخه های زنانه یادآور شکل Palace Ruwi Mosque یعنی مسجد کاخ Ruwi واقع درمسقط پایتخت عمان و بطری های عطرهای نسخه های مردانه یادآور شکل خنجر هستند، خنجر سنتی عمان، مربوط به دوران سلطنت عثمانی.

Amouage مجموعه ی عطر جدیدی را در سال 2010 معرفی کرد که شامل چندین رایحه است و مجموعه ی کتابخانه نام دارد. رایحه های این مجموعه اشاره به کتب ارزشمند تاریخی دارند‏ و شکل بطری عطرها یادآور شکل کتب تاریخی است.‏ در این مجموعه جنسیت و دسته بندی تعریف نشده در واقع عطرهای این مجموعه در یک دسته و فارق از جنسیت فرد استفاده کننده عرضه گردیده و مخاطب را در معرض‏ ‏تجربه ای جدید و برداشتی شخصی و منحصر بفرد از رایحه ی عطر قرار می دهد‏.

 

وب سایت رسمی برند:

amouage.com

مشخصات محصول

کشور مبدا برند عمان
سال معرفی 2002
نوع ادو پرفیوم
حجم 100 میلی‌لیتر
نوع رایحه تلخ , گرم , گل
ساختار رایحه اسموکی , گل , میوه
نت آغازی مرکبات، لادن، هل و رایحه دود بخور
نت میانی زنبق ریشه زرد، گل یلانگ یلانگ، آلو و گل صدتومانی
نت انتهایی چوب درخت چو‌سرخ برزیلی، خس خس، نعناع هندی، کهربا و چرم

محصولات مشابه

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

نوشتن نقد و نظر

ما را راهنمایی کنید