ادو تويلت مردانه Burberry The Beat حجم 100ml

واردشــــده تـــوســــط شـــرکــت مـــهــــان قــــشــــم (دارای برچسب کنترل اصـالت و سلامت محصـولات آرایـشـی و بـهـداشــتی از وزارت بـهداشــت، درمـان و آمـوزش پـزشــکی)

جدید

15 قلم

موجود برای سفارش

1,630,000 ریال

درباره محصول

رایحه ای خلاق، شیک و مستقل که طبیعتی بی قید و بند دارد‏.‏ عطر Burberry The Beat for Men یک ادکلن خوشبوی جنگلی برای مردان است. The Beat for Men در سال 2008 توسط Olivier Polg و Domitille Bertier برای برند Burberry ساخته شد. رایحه های اصلی فلفل سیاه، لیمو و بنفشه هستند. رایحه های میانی از شمعدانی عطری و آویشن تشکیل شده و رایحه های پایه ترکیبی از خس خس و رایحه های جنگلی می باشند.

 

- رایحه نخستین‏:‏ فلفل سیاه، لیمو، بنفشه

- رایحه میانی‏:‏ شمعدانی، آویشن

- رایحه پایه‏:‏ عرعر، چوب

درباره برند

Burberry یک خانه ی طراحی مد لوکس در انگلستان است که در سال 1856 توسط Thomas Burberry تاسیس شد. Thomas Burberry که یک شاگرد بزاز بود در سال 1856 موفق به افتتاح یک فروشگاه پوشاک کوچک در انگلستان شد. نوآوری و خلاقیت و کیفیت طراحی پوشاک توماس در سال 1870 فروشگاهش را به یک مرکز خرید تبدیل و رفته رفته نام Burberry را بر سر زبانها انداخت. Burberry در تمام طول جنگ های جهانی اول و دوم طراحی و تولید کت های افسران جنگ را برای نیروهای نظامی انگلستان بر عهده داشت.  در سال 1955 Burberry جایزه ی ویژه ی سلطنتی را از ملکه الیزابت دریافت کرد و چند سال بعد یعنی در سال 1989 دومین جایزه ی سلطنتی خود را از شاهزاده ولز دریافت نمود. در واقع برند Burberry تنها برندی است که برای پوشاک از خانواده سلطنتی انگلیس مقام Warrant Royal را دریافت کرده است. این برند امروزه در جهان تبدیل به نمادی از مد و پوشش انگلیسی شده است.

در واقع این برند با مد و ملزومات از قبیل پالتوی کمربند دار و الگوی پارچه ی پشمی چهارخانه ی منحصر به فرد خوذ که بسیار در دنیای مد مورد تقلید و کپی قرار گرفته، خود را متمایز و مشخص کرد. این پارچه ی چهارخانه در ابتدا آستر داخل کت های این برند بود و امروزه بر تمامی محصولات Burberry خود نمایی می کند.

در سال 1997 مدیریت جدید این کمپانی برای توسعه ی این برند، رو به تولید محصولات دیگر از جمله عطر و ادکلن آورد، که امروزه در این امر بسیار موفق نشان داده است. اکثر آنها در بطری هایی که با پارچه ی پشمی ی چهارخانه ی Burberry تزئین شده، عرضه می شوند.

  

وب سایت رسمی برند:

burberry.com

مشخصات محصول

کشور مبدا برند انگلستان
فرد سازنده Olivier Polg و Domitille Bertier
سال معرفی 2008
نوع ادو تویلت
حجم 100 میلی‌لیتر
نوع رایحه تند , گرم
ساختار رایحه چوب
نت میانی گل شمعدانی و آویشن
نت آغازی فلفل سیاه، لیمو و بنفشه
نت انتهایی گیاه خس‌خس و چوب

محصولات مشابه

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

نوشتن نقد و نظر

ما را راهنمایی کنید