ادو پرفيوم مردانه Amouage Epic حجم 100ml

واردشــــده تـــوســــط شـــرکــت مـــهــــان قــــشــــم (دارای برچسب کنترل اصـالت و سلامت محصـولات آرایـشـی و بـهـداشــتی از وزارت بـهداشــت، درمـان و آمـوزش پـزشــکی)

جدید

15 قلم

موجود برای سفارش

7,600,000 ریال

درباره محصول

با جدیدترین رایحه مردانه خود، خانه ی عطر Amouage از رموز شرق تجلیل می کند. ترکیب ادویه های نادر و رزینها که در جاده ابریشم حمل میشوند، این عطر، خاور دور و خاورمیانه را پیش هم آورده است، و یک ائتلاف دراماتیک و هماهنگ ایجاد کرده است. این رایحه غلیظ دعوتی است به یک سفر دریایی خطرناک و عجیب.

رایحه های آغازین Epic، که پر از کندر، ادویه، هل، زعفران و درخت جوز هستند، طلای بخارا و جواهرات سمرقند را منعکس می کنند. آنها ما را به پشت دیوارهای مرموز چین می برند. شجاعت و زیبایی ترکیب کندر آن را تحسین می کنیم. رایحه ای که در بوی اولیه و اصلی این عطر وجود دارد، ترکیبی ایجاد می کند که بقیه عناصر وافر و تیره را کنار هم جمع می کند. وقتی این رایحه خشک، بلسانی و تند جمع شد، به نظر میرسد که هر یک از مواد تشکیل دهنده ی این عطر، روی فریبنده و دلکش خود را نشان می دهند. Oud، نوعی صمغ، چوب صندل، نعناع هندی، مشک و ادویه های مختلف همه و همه از ترکیب شدن با کندر در این عطر سود می برند و Epic گارانتی می کند که عاشقان بخور خوشبو، طرفداران Oud و چرم را به هیجان می آورد. یک شاهکار مردانه که تاثیرش روی زنان کمتر از این نخواهد بود.

Epic یک دوگانه ی مردانه و زنانه است که از یک اپرای ایتالیایی الهام گرفته است و به عنوان تجسم راه ابریشم طراحی شده است‏.‏ نسخه ی مردانه ی آن سمبل نقشه ی راه ابریشم و نسخه ی زنانه اش سمبل تلاشی قدرتمند و بلندپروازانه است‏.‏

Epic مردانه رایحه ای مشرقی از عطر چوبهاست که در سال 2009 معرفی شد‏.‏ غنای رایحه های این دوگانه از کالاهایی که در جاده ی ابریشم معامله می شدند گرفته شده است؛ کالاهایی چون طلا، مروارید، چای، ابریشم، ادویه جات و عود.

 

- رایحه نخستین‏:‏ ‏فلفل قرمز، هل، زعفران، جوزهندی

- رایحه میانی‏:‏ عصاره ی شمعدانی، صمغ

- رایحه پایه‏:‏ ‏نعنا، چرم، عود

درباره برند

Amouage یک برند تولید عطرهای لوکس و گران قیمت، واقع در کشور عمان است. این خانه ی عطر، در سال 1983 به دستور امیر عمان، با هدف بازیابی هنر و صنعت قدیمی و ارزشمند عطرسازی عربی پایه گذاری شده است‏.‏

Amouage برای مواد تشکیل دهنده ی عطرهای تولیدی خود، از مواد سنتی استفاده می کند، موادی مانند: گیاه قارچی، بخور، مشک، رز و ادویه ها. با این وجود توسعه دهندگان رایحه ها عطرسازانی هستند از شرکتهای مطرح عطر و رایحه ی عمدتا اروپایی.

اولین عطر برند Amouage (با نام قدیمی Amouage، که حال نام آن Amouage Gold می باشد.) در سال 1983 توسط عطرساز فرانسوی، Guy Robert، تولید شد. Guy Robert شاهکارهای خود را برای برندهای مطرحی همچون Hermes، Dior و Rochas ساخته است.

اکثر عطرهای این برند در دو نسخه ی مردانه و زنانه و در بطری های سنتی Amouage عرضه می شوند. بطری های عطرهای نسخه های زنانه یادآور شکل Palace Ruwi Mosque یعنی مسجد کاخ Ruwi واقع درمسقط پایتخت عمان و بطری های عطرهای نسخه های مردانه یادآور شکل خنجر هستند، خنجر سنتی عمان، مربوط به دوران سلطنت عثمانی.

Amouage مجموعه ی عطر جدیدی را در سال 2010 معرفی کرد که شامل چندین رایحه است و مجموعه ی کتابخانه نام دارد. رایحه های این مجموعه اشاره به کتب ارزشمند تاریخی دارند‏ و شکل بطری عطرها یادآور شکل کتب تاریخی است.‏ در این مجموعه جنسیت و دسته بندی تعریف نشده در واقع عطرهای این مجموعه در یک دسته و فارق از جنسیت فرد استفاده کننده عرضه گردیده و مخاطب را در معرض‏ ‏تجربه ای جدید و برداشتی شخصی و منحصر بفرد از رایحه ی عطر قرار می دهد‏.

 

وب سایت رسمی برند:

amouage.com

مشخصات محصول

کشور مبدا برند عمان
سال معرفی 2009
نوع ادو پرفیوم
حجم 100 میلی‌لیتر
نوع رایحه تند , خنک , شرقی
ساختار رایحه ادویه
نت آغازی فلفل صورتی، هل، زعفران و جوز
نت میانی گل شمعدانی
نت انتهایی نعناع هندی، چرم و عود

محصولات مشابه

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

نوشتن نقد و نظر

ما را راهنمایی کنید