ادو تويلت مردانه Burberry London حجم 100ml

واردشــــده تـــوســــط شـــرکــت مـــهــــان قــــشــــم (دارای برچسب کنترل اصـالت و سلامت محصـولات آرایـشـی و بـهـداشــتی از وزارت بـهداشــت، درمـان و آمـوزش پـزشــکی)

15 قلم

موجود برای سفارش

1,750,000 ریال

درباره محصول

این رایحه سمبلی از مرد مدرن انگلیسی است که بااستعداد و شیک پوش است‏. نسخه ی مردانه London رایحه ای مشرقی سرشار از ادویه جات است که در سال 2006 معرفی شد‏.‏‏

Burberry London for Men ادکلن شرقی تندی برای مردان است. London for Men در سال 2006 توسط Antoine Maisondieu ساخته شده است.

رایحه های اصلی سنبل، ترنج و دارچین هستند. رایحه های میانی متشکل از درخت گل ابریشم و چرم بوده و رایحه های پایه از جنس جاوشیر، برگ تنباکو، چوب جوایاک و گلسنگ هستند. با عطرهای تند ترنج و فلفل سیاه آغاز می شود و در قلب خود عطری گرم از چرم دارد و در نهایت در عطر تنباکو و چوب گوایاک نشست می کند‏.‏

 

- رایحه نخستین‏:‏ دارچین، اسطخدوس، فلفل سیاه

- رایحه میانی‏:‏ چرم، میموسا ‏(‏گل درخت حساس‏)‏

- رایحه پایه‏:‏ برگ تنباکو، چوب گوایاک

درباره برند

Burberry یک خانه ی طراحی مد لوکس در انگلستان است که در سال 1856 توسط Thomas Burberry تاسیس شد. Thomas Burberry که یک شاگرد بزاز بود در سال 1856 موفق به افتتاح یک فروشگاه پوشاک کوچک در انگلستان شد. نوآوری و خلاقیت و کیفیت طراحی پوشاک توماس در سال 1870 فروشگاهش را به یک مرکز خرید تبدیل و رفته رفته نام Burberry را بر سر زبانها انداخت. Burberry در تمام طول جنگ های جهانی اول و دوم طراحی و تولید کت های افسران جنگ را برای نیروهای نظامی انگلستان بر عهده داشت.  در سال 1955 Burberry جایزه ی ویژه ی سلطنتی را از ملکه الیزابت دریافت کرد و چند سال بعد یعنی در سال 1989 دومین جایزه ی سلطنتی خود را از شاهزاده ولز دریافت نمود. در واقع برند Burberry تنها برندی است که برای پوشاک از خانواده سلطنتی انگلیس مقام Warrant Royal را دریافت کرده است. این برند امروزه در جهان تبدیل به نمادی از مد و پوشش انگلیسی شده است.

در واقع این برند با مد و ملزومات از قبیل پالتوی کمربند دار و الگوی پارچه ی پشمی چهارخانه ی منحصر به فرد خوذ که بسیار در دنیای مد مورد تقلید و کپی قرار گرفته، خود را متمایز و مشخص کرد. این پارچه ی چهارخانه در ابتدا آستر داخل کت های این برند بود و امروزه بر تمامی محصولات Burberry خود نمایی می کند.

در سال 1997 مدیریت جدید این کمپانی برای توسعه ی این برند، رو به تولید محصولات دیگر از جمله عطر و ادکلن آورد، که امروزه در این امر بسیار موفق نشان داده است. اکثر آنها در بطری هایی که با پارچه ی پشمی ی چهارخانه ی Burberry تزئین شده، عرضه می شوند.

  

وب سایت رسمی برند:

burberry.com

مشخصات محصول

کشور مبدا برند انگلستان
فرد سازنده Antoine Maisondieu
سال معرفی 2006
نوع ادو تویلت
حجم 100 میلی‌لیتر
نوع رایحه تند , خنک , شرقی
ساختار رایحه ادویه , اسموکی
نت میانی میموزا و چرم
نت آغازی اسطوخودوس، ترنج و دارچین
نت انتهایی اپوپوناکس، برگ توتون و تنباکو و چوب گایاک

محصولات مشابه

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

نوشتن نقد و نظر

ما را راهنمایی کنید