Burberry Brit for Men عطر مردانه ادوتویلت 100میلی‌لیتر

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

جدید

30 قلم

موجود برای سفارش

1,480,000 ریال

درباره محصول

مردی مستقل، شیک و آزاد که فروتن و شوخ طبع است‏.‏ Burberry Brit for Men نمایش کاملی از روح انگلیسی مدرن همراه شده با سنت است. هنرپیشه جوان انگلیسی Hugh Dancy رو در روی افسانه های قدیمی نشسته است و روح ظریف و آرام و عمق فلسفه ی این رایحه ی جدید مردانه را تجسم می کند. گویی وقار و کنایه ی یک مرد کلاسیک به رایحه ی عطری تبدیل می شود.

تازگی مرکبات نارنگی و ترنج و رایحه های خنک و تند زنجبیل و هل با قلب مردانه سدر و جوز را با لمس گل سرخ وحشی پالوده همراه می کند. رایحه ی پایه شامل چوبهای خارجی گرانبها، عنبر خاکستری، دانه تونکا و نعناع هندی شهوانی است. عطر توسط Antoine Maisondieu در سال 2004 ساخته شد. این عطر مردانه تازگی ای دارد که با مرکبات آغاز می شود، با عطر ادویه جاتی چون زنجبیل و هل می آمیزد و در رایحه ی چوبهای اگزوتیک، عنبر و دانه های تونکا و نعنا نشست می کند‏.‏

- رایحه نخستین‏:‏ ترنج، برگ بو، زنجبیل، هل

- رایحه میانی‏:‏ سرو، رز، جوزهندی

- رایحه پایه‏:‏ دانه های تونکا، عنبر، چوب، نعنا

درباره برند

Burberry یک خانه ی طراحی مد لوکس در انگلستان است که در سال 1856 توسط Thomas Burberry تاسیس شد. Thomas Burberry که یک شاگرد بزاز بود در سال 1856 موفق به افتتاح یک فروشگاه پوشاک کوچک در انگلستان شد. نوآوری و خلاقیت و کیفیت طراحی پوشاک توماس در سال 1870 فروشگاهش را به یک مرکز خرید تبدیل و رفته رفته نام Burberry را بر سر زبانها انداخت. Burberry در تمام طول جنگ های جهانی اول و دوم طراحی و تولید کت های افسران جنگ را برای نیروهای نظامی انگلستان بر عهده داشت.  در سال 1955 Burberry جایزه ی ویژه ی سلطنتی را از ملکه الیزابت دریافت کرد و چند سال بعد یعنی در سال 1989 دومین جایزه ی سلطنتی خود را از شاهزاده ولز دریافت نمود. در واقع برند Burberry تنها برندی است که برای پوشاک از خانواده سلطنتی انگلیس مقام Warrant Royal را دریافت کرده است. این برند امروزه در جهان تبدیل به نمادی از مد و پوشش انگلیسی شده است.

در واقع این برند با مد و ملزومات از قبیل پالتوی کمربند دار و الگوی پارچه ی پشمی چهارخانه ی منحصر به فرد خوذ که بسیار در دنیای مد مورد تقلید و کپی قرار گرفته، خود را متمایز و مشخص کرد. این پارچه ی چهارخانه در ابتدا آستر داخل کت های این برند بود و امروزه بر تمامی محصولات Burberry خود نمایی می کند.

در سال 1997 مدیریت جدید این کمپانی برای توسعه ی این برند، رو به تولید محصولات دیگر از جمله عطر و ادکلن آورد، که امروزه در این امر بسیار موفق نشان داده است. اکثر آنها در بطری هایی که با پارچه ی پشمی ی چهارخانه ی Burberry تزئین شده، عرضه می شوند.

  

وب سایت رسمی برند:

burberry.com

مشخصات محصول

برند Burberry (بربری)
نوع ادو تویلت
حجم 100 میلی‌لیتر
وزن بسته‌بندی 500 گرم
مناسب برای آقایان
نوع رایحه تند , گرم , گل
ساختار رایحه میوه
نت انتهایی درخت ماهون، وانیل و مشک

محصولات مشابه

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

نوشتن نقد و نظر

ما را راهنمایی کنید