ادو تويلت مردانه Dunhill Desire for a Man حجم 100ml

واردشــــده تـــوســــط شـــرکــت مـــهــــان قــــشــــم (دارای برچسب کنترل اصـالت و سلامت محصـولات آرایـشـی و بـهـداشــتی از وزارت بـهداشــت، درمـان و آمـوزش پـزشــکی)

جدید

15 قلم

موجود برای سفارش

1,380,000 ریال

درباره محصول

رایحه ای که در آغاز قرن بیست و یکم معرفی شد و مخاطب آن مردانی در رده سنی 25 تا 45 هستند‏.‏ مردانی با اعتماد بنفس که می خواهند مرکز توجه باشند‏.‏ این رایحه شرقی سرشار از بوی چوب است‏.‏ با بوی سیب، شکوفه پرتقال، ترنج شیرین و لیمو آغاز می شود‏.‏ قلبی از رز و نعنا و چوب ساج دارد و در نهایت ردی از وانیل، مشک و عصاره لادن از خود بر جای می گذارد‏.‏

 

- رایحه نخستین‏:‏ سیب، شکوفه پرتقال، ترنج شیرین و لیمو

- رایحه میانی‏:‏ رز، نعنا، چوب ساج

- رایحه پایه‏:‏ وانیل، مشک، لبدنوم ‏(‏عصاره گل لادن‏)‏

درباره برند

Alfred Dunhill در سال 1893 پس از آنکه تجارت پدرش را به ارث برد کمپانی dunhill را در بریتانیا تاسیس کرد. در ابتدا dunhill خط تولید لوازم جانبی اتومبیل را با شعار "همه چیز جز موتور" را راه اندازی کرد. دانهیل در سال 1907 خط تولید سیگار و تنباکو و در سال 1910 تولید لوله را افتتاح و به همین ترتیب محصولاتی از قبیل فندک، نوشت افزار، وسایل چرمی تجملی مردانه، ساعت و ... را راه اندازی نمود تا اینکه اواخر قرن بیستم وارد دنیای عطر و ادکلن شد. رایحه های دانهیل به همان اندازه در موفقیت این برند کلاسیک سهم داشت که لوازم جانبی تجملی و لباس موجب پیشرفت آنها شد.

  

وب سایت رسمی برند:

dunhill.com

مشخصات محصول

کشور مبدا برند انگلستان
فرد سازنده Michel Almairac
سال معرفی 2000
نوع ادو تویلت
حجم 100 میلی‌لیتر
نوع رایحه گرم ، طبيعت ، گل
ساختار رایحه میوه
نت میانی نعناع هندی، چوب درخت ساج و رز
نت آغازی لیمو، گل بهارنارنج، ترنج و سیب
نت انتهایی وانیل و مشک

محصولات مشابه

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

نوشتن نقد و نظر

ما را راهنمایی کنید