ادو تويلت مردانه Dunhill Desire Blue حجم 100ml

واردشــــده تـــوســــط شـــرکــت مـــهــــان قــــشــــم (دارای برچسب کنترل اصـالت و سلامت محصـولات آرایـشـی و بـهـداشــتی از وزارت بـهداشــت، درمـان و آمـوزش پـزشــکی)

جدید

15 قلم

موجود برای سفارش

1,390,000 ریال

درباره محصول

دارای خنکی بی نظیر در قیاس با بیشتر عطرهای خنک و ماندگاری و پخش بوی بالاتر. از نوع اسپره‌ای و هدیه‌ای مناسب برای روز پدر و روز تولد. رایحه ای از جنس بوهای سبز برای مردان که سال 2002 معرفی شد‏.‏با بوی سرخالو، ماندارین، نیلوفرآبی و ترنج آغاز می شود‏.‏ قلبی از پرتقال، رایحه های دریایی و چوب اقاقیا دارد و در نهایت ردی از دانه تونکا، عنبر و مشک برجای می گذارد‏.‏

 

- رایحه نخستین‏:‏ سرخالو، ماندارین، نیلوفرآبی و ترنج

- رایحه میانی‏:‏ چوب اقاقیا، پرتقال

- رایحه پایه‏:‏ دانه تونکا، مشک، عنبر

درباره برند

Alfred Dunhill در سال 1893 پس از آنکه تجارت پدرش را به ارث برد کمپانی dunhill را در بریتانیا تاسیس کرد. در ابتدا dunhill خط تولید لوازم جانبی اتومبیل را با شعار "همه چیز جز موتور" را راه اندازی کرد. دانهیل در سال 1907 خط تولید سیگار و تنباکو و در سال 1910 تولید لوله را افتتاح و به همین ترتیب محصولاتی از قبیل فندک، نوشت افزار، وسایل چرمی تجملی مردانه، ساعت و ... را راه اندازی نمود تا اینکه اواخر قرن بیستم وارد دنیای عطر و ادکلن شد. رایحه های دانهیل به همان اندازه در موفقیت این برند کلاسیک سهم داشت که لوازم جانبی تجملی و لباس موجب پیشرفت آنها شد.

  

وب سایت رسمی برند:

dunhill.com

مشخصات محصول

کشور مبدا برند انگلستان
فرد سازنده Philippe Romano
سال معرفی 2002
نوع ادو تویلت
حجم 100 میلی‌لیتر
نوع رایحه خنک ، طبيعت ، گل
ساختار رایحه میوه
نت میانی آب دریا، اقاقیای برزیلی و پرتقال
نت آغازی نارنگی، لیچی، نیلوفر و ترنج
نت انتهایی مشک، لوبان، دانه تونکا و عنبر

محصولات مشابه

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

نوشتن نقد و نظر

ما را راهنمایی کنید