ادو تويلت مردانه Chanel Allure Homme Sport حجم 100ml

واردشــــده تـــوســــط شـــرکــت مـــهــــان قــــشــــم (دارای برچسب کنترل اصـالت و سلامت محصـولات آرایـشـی و بـهـداشــتی از وزارت بـهداشــت، درمـان و آمـوزش پـزشــکی)

جدید

15 قلم

موجود برای سفارش

4,200,000 ریال

درباره محصول

این رایحه باشتاب، مصمم ودرخشان است‏.‏ این رایحه مردانه براساس چهارویژگی بویایی ساخته شده است‏:‏ تازگی رایحه های سبز، تیزی بوی فلفل، دوام و ظرافت بوی چوب و گرمای دانه تونکا‏.‏ شاید هرکدام ازین بوها به تنهایی قابل تشخیص نباشند اما ترکیبشان به ایجاد یک هماهنگی زیبا منجرشده است‏.‏

پنج سال بعد از راه اندازی الور هوم، خانه شنل الور هم اسپورت (Allure Homme Sport) را معرفی نمود که بعنوان ادکلن تازه تر و تندتری آمد. آغاز روشن بلوری رایحه های آبی و الدهیدی را معرفی می کند. این رایحه با ویژگی جنگلی و ادویه ای عطر دنبال می شود که در سایه خس خس فروزنده سنگین شرقی نیست اما سبک و مات است. پایه از مشک سفید نفسانی، دانه های تونکا و عنبر تشکیل می شود. این ادکلن در سال 2004 توسط خانه چنل جکوئز پلگ طراحی شد.

 

- رایحه نخستین‏:‏ لیمو،پرتقال ماندارین، هلو

- رایحه میانی‏:‏ فریزیا، شمعدانی، رز، یاس

- رایحه پایه‏:‏ چوب صندل، دانه تونکا، وانیل

درباره برند

Gabrielle Chanel معروف به Coco Chanel موسس کمپانی Chanel در سال 1883 متولد شد. وی در سال 1908 به عنوان برترین طراح سال انتخاب و یک سال بعد در سال 1909 رسما برند شانل را در پاریس تاسیس کرد. در سال 1914 دو بوتیک برای طراحی مدهای شیک و در عین حال ساده دارای تزئینات پر زرق و برق افتتاح کرد. بعضی بر این باور بودند که کمبود پارچه در طول جنگهای جهانی اول و دوم در پاریس سبک او را تحت تاثیر قرار داد اما Coco Chanel این نظر را داشت که چیزی که خودش می پسندد و می پوشد را طراحی می کند. شانل یک انقلاب واقعی را در صنعت مد برای مد های ساده و در عین حال ظریف بوجود آورد. خانم شانل مدیریت برند شانل را تا زمان مرگش یعنی در سال 1971 بدست داشت و کارهایش را در دنیا گسترش داد. پس از شانل Karl Lagerfeld به عنوان طراح ارشد تا سال 1983 این برند را اداره کرد. برند CHANEL یک انقلاب مشابه نیز در لاین عطر بوجود آورد، اولین عطر شانل، شانل نامبر 5، در سال 1921 معرفی شد. این عطر هنوز هم جزء عطر های پرفروش جهان است. در حال حاضر برند شانل یکی از موفق ترین و پرفروش ترین برندهای دنیا می باشد. برند CHANEL در بازه ی زمانی 1920 تا 2013 دارای 54 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود است.

  

وب سایت رسمی برند:

chanel.com

مشخصات محصول

کشور مبدا برند فرانسه
فرد سازنده Jacques Polge
سال معرفی 2004
نوع ادو تویلت
حجم 100 میلی‌لیتر
نوع رایحه شیرین , خنک
ساختار رایحه مرکبات , اقیانوس
نت آغازی پرتقال ماندارین، پرتقال و آب دریا
نت میانی فلفل، سدر و گل پرتقال
نت انتهایی وانیل، خس خس، دانه تونکا، عنبر و مشک

محصولات مشابه

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

نوشتن نقد و نظر

ما را راهنمایی کنید