ادو کلن مردانه Aramis 900 حجم 100ml

واردشــــده تـــوســــط شـــرکــت مـــهــــان قــــشــــم (دارای برچسب کنترل اصـالت و سلامت محصـولات آرایـشـی و بـهـداشــتی از وزارت بـهداشــت، درمـان و آمـوزش پـزشــکی)

جدید

15 قلم

موجود برای سفارش

1,600,000 ریال

درباره محصول

رایحه ای از جنس چوب برای مردان که شخصیتی از جنس چوب و گل دارد‏.‏

ادکلن آرامیس 900 بواسطه آرامیس در سال 1973 از طریق طراحی خانه آرامیس راه اندازی شد. این ادکلن مردانه دارای مخلوطی از لیمو، ترنج، چوب بلسان بنفش، میخک صد پر، زنبق زرد، شمعدانی عطری، خزه، نعناع هندی و خس خس است. این ادکلن برای مصرف روزانه توصیه می شود.

 

- رایحه نخستین‏:‏ گشنیز، رایحه های سبز، ترنج، چوب اقاقیا، لیمو

- رایحه میانی‏:‏ ریشه زنبق، یاس، موگه بهار، میخک صدپر، رز، گل شمعدانی

- رایحه پایه‏:‏ عنبر، چوب صندل، نعنا، خزه، خس خس

درباره برند

Aramis برند پیشگام در محصولات مردانه ی دامادی و بازار عطر بود. این برند در سال 1964 توسط شرکت Estee Lauder معرفی شد. این نام برگرفته از یکی از شخصیت های "سه تفنگدار" رمان معروف الکساندر دوما می باشد.  aramisیکی از موفق ترین تولید کنندگان عطرهای مردانه است چرا که در تولید رایحه عطرهای مردانه همواره پیشگام و نوآور بوده و با ترکیبات خاص خود آن را به یک رایحه منحصر به فرد تبدیل کرده است. رایحه یغالب عطرهای آن معمولا ترکیبی مردانه و کلاسیک از بوهای جنگلی و تند است که طرفداران آن می گویند هرگز از مد نمی افتد. Aramis معرف اولین لوسیون بعد از اصلاح (افترشیو) یا به نوعی بنیانگذار ابتکار لوازم آرایش مخصوص استفاده ی مردان بود. افترشیو اصلی هنوز در دسترس است و رایحه آن درEau de Toilette ، خمیر اصلاح و لوسیون بدن وجود دارد. Aramis بعلاوه برندی است که عطرهایی برای سایر برندها نیزتولید می کند، برای مثال شرکت مادر و سازنده ی کلیه ی عطرهای برند Tommy Hilfiger می باشد. محصولات پر طرفدار دیگر این برند در کنار رایحه ی اصلی Aramis شامل عطر New West این برند که در سال 1990 تولید شد و همچنین عطر کلاسیک مردانه ی  Havana که برای اولین بار در سال 1994 تولید شده می باشند.

 

وب سایت رسمی برند:

elcompanies.com/Pages/aramis

مشخصات محصول

کشور مبدا برند آمریکا
فرد سازنده Bernard Chant
سال معرفی 1973
نوع ادو کلن
حجم 100 میلی‌لیتر
نوع رایحه تلخ , گرم
نت میانی گل برف، یاس، شمعدانی،میخک صدپر، رز، ریشه گل بنفشه
نت آغازی ترکیبات سبز، گشنیز، اقاقیای برزیلی، ترنج، لیمو
نت انتهایی نعناع هندی، خزه درخت بلوط، مشک زباد، عنبر سائل، خس خس، چوب صندل سفید

محصولات مشابه

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

نوشتن نقد و نظر

ما را راهنمایی کنید