ادو پرفيوم زنانه Guerlain La Petite Robe Noire حجم 50ml

واردشــــده تـــوســــط شـــرکــت مـــهــــان قــــشــــم (دارای برچسب کنترل اصـالت و سلامت محصـولات آرایـشـی و بـهـداشــتی از وزارت بـهداشــت، درمـان و آمـوزش پـزشــکی)

جدید

15 قلم

موجود برای سفارش

2,950,000 ریال

درباره محصول

در سال 2012 به بازر ارائه شد‏.‏ پیش از این نیز دو رایحه دیگر در نسخه های محدود از کمپانی گرلن به بازار ارائه شده بودند‏.‏ این نسخه با رایحه هایی پرشور چون آلبالو، ترنج، انواع توت های قرمز و بادام آغاز می شود که مشام را به بازی می گیرند‏.‏ عطر رزهای بلغاری و ترک و آرام آرام عطر شیرین بیان و چای درین رایحه خودنمایی می کنند و در انتها اثراتی از وانیل، زنبق، نعنا و ادویه جات بر جای می ماند‏.‏

 

- رایحه نخستین‏:‏ چوب آلبالو، ترنج، انواع توت های قرمز و بادام

- رایحه میانی‏:‏ رزهای بلغاری و ترک، شیرین بیان ، چای

- رایحه پایه‏:‏ دانه های تونکا، وانیل، زنبق، نعنا و ادویه بادیان رومی

درباره برند

Guerlain قدیمی ترین کمپانی عطر سازی دنیاست که در سال 1828 توسط Pierre Francois Pascal Guerlain در فرانسه تاسیس شد. گرلن در صنعت عطر سازی به شهرت جهانی رسید و در سال 1853 عطری با نام eau de cologne imperial برای ناپلئون سوم امپراطور فرانسه و همسرش ساخت که بعنوان عطر رسمی اعلیحضرت شناخته می شد. پس از آن عطری مخصوص ملکه ویکتوریا انگلستان و ملکه ایزابلا اسپانیا ساخت. عطرهای گرلن غالبا دارای یک اشتراک بویایی هستند که کاملا سبک رایحه ی متفاوت این برند است. Pierre Francois در سال 1864 از دنیا رفت و دو پسر وی Aime و Gabriel و پس از آن فرزندان آنها اداره کمپانی را بر عهده گرفتند. در سال 1994 خاندان گرلن کمپانی را به Louis Vuilton فروخت گرچه Jean Paul Guerlain بعنوان طراح تا سال 2002 باقی ماند و پس از وی Thierry Wasser در سال 2008 این سمت را تا کنون بر عهده گرفته است.

                                   

وب سایت رسمی برند:

guerlain.com

مشخصات محصول

کشور مبدا برند فرانسه
سال معرفی 2012
نوع ادو پرفیوم
حجم 50 میلی‌لیتر
نوع رایحه شیرین
ساختار رایحه میوه
نت میانی شیرین بیان، گل رز و چای
نت آغازی ترنج، توت قرمز، آلبالو و بادام
نت انتهایی زنبق، نعناع هندی، دانه تونکا، وانیل و رازیانه

محصولات مشابه

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

نوشتن نقد و نظر

ما را راهنمایی کنید