ادو پرفيوم زنانه Amouage Dia حجم 100ml

واردشــــده تـــوســــط شـــرکــت مـــهــــان قــــشــــم (دارای برچسب کنترل اصـالت و سلامت محصـولات آرایـشـی و بـهـداشــتی از وزارت بـهداشــت، درمـان و آمـوزش پـزشــکی)

جدید

15 قلم

موجود برای سفارش

8,700,000 ریال

درباره محصول

نمی توانید در بهار آن را در پاریس درست کنید؟ Dia For Women ممکن است بهترین چیز بعدی باشد. مانند بعدازظهر گرم آپریل در Jardins de Tuileries بعد از یک باران صبحگاهی!

Dia با یک تازگی خاص شروع میشود. در اولین استشمام، میراث فرانسوی Dia در انجیر و ترنج دیده میشود. رایحه فورا عمیق شده و به رایحه ی گلهای بهاری خوشامد می گوید. رز، یاسمن، عطر بهار نارنج و زنبق، که همگی طوری عطرافشانی می کنند که گویی در باران بهاری خیس شده اند.

غلظت رایحه گلهای Dia For Women از وجود بخور خوشبو و چوب صندل است که یادآور کلیساهای تاریکی است که بین بوتیکهای شهر پاریس قرار دارند. ما زن زیبایی را تصور می کنیم که در plaza Athenee برای ناهار با معشوق خود ملاقات می کند. معشوق او خم میشود. و می گوید "بوی فوق العاده ای می دهی" و او در جواب می گوید: "می دانم".

عطری لوکس برای بر تن افشاندن که هم اغواگر و هم زنده است‏.‏ سازنده ی عطر Bernard Ellena (برنارد النای) معروف است و در سال 2002 معرفی شده است‏.‏ این عطر ماندگاری خوبی دارد‏.

 

- رایحه نخستین‏:‏ انجیر، پنجه مریم، ترنج، ترخون، مریم گلی، برگ بنفشه

- رایحه میانی‏:‏ شکوفه ی هلو، عصاره ی رز، گل پرتقال، گل صدتومانی، زنبق

- رایحه پایه‏:‏ مشک سفید، عود، وانیل، گل آفتاب پرست، چوب سرو و صندل و گوایاک

درباره برند

Amouage یک برند تولید عطرهای لوکس و گران قیمت، واقع در کشور عمان است. این خانه ی عطر، در سال 1983 به دستور امیر عمان، با هدف بازیابی هنر و صنعت قدیمی و ارزشمند عطرسازی عربی پایه گذاری شده است‏.‏

Amouage برای مواد تشکیل دهنده ی عطرهای تولیدی خود، از مواد سنتی استفاده می کند، موادی مانند: گیاه قارچی، بخور، مشک، رز و ادویه ها. با این وجود توسعه دهندگان رایحه ها عطرسازانی هستند از شرکتهای مطرح عطر و رایحه ی عمدتا اروپایی.

اولین عطر برند Amouage (با نام قدیمی Amouage، که حال نام آن Amouage Gold می باشد.) در سال 1983 توسط عطرساز فرانسوی، Guy Robert، تولید شد. Guy Robert شاهکارهای خود را برای برندهای مطرحی همچون Hermes، Dior و Rochas ساخته است.

اکثر عطرهای این برند در دو نسخه ی مردانه و زنانه و در بطری های سنتی Amouage عرضه می شوند. بطری های عطرهای نسخه های زنانه یادآور شکل Palace Ruwi Mosque یعنی مسجد کاخ Ruwi واقع درمسقط پایتخت عمان و بطری های عطرهای نسخه های مردانه یادآور شکل خنجر هستند، خنجر سنتی عمان، مربوط به دوران سلطنت عثمانی.

Amouage مجموعه ی عطر جدیدی را در سال 2010 معرفی کرد که شامل چندین رایحه است و مجموعه ی کتابخانه نام دارد. رایحه های این مجموعه اشاره به کتب ارزشمند تاریخی دارند‏ و شکل بطری عطرها یادآور شکل کتب تاریخی است.‏ در این مجموعه جنسیت و دسته بندی تعریف نشده در واقع عطرهای این مجموعه در یک دسته و فارق از جنسیت فرد استفاده کننده عرضه گردیده و مخاطب را در معرض‏ ‏تجربه ای جدید و برداشتی شخصی و منحصر بفرد از رایحه ی عطر قرار می دهد‏.

 

وب سایت رسمی برند:

amouage.com

مشخصات محصول

کشور مبدا برند عمان
فرد سازنده Jean-Claude Ellena
سال معرفی 2002
نوع ادو پرفیوم
حجم 100 میلی‌لیتر
نوع رایحه تند , گرم , گل
ساختار رایحه صمغ , گیاهان معطر , گل
نت آغازی انجیر، پنجه مریم، ترنج، ترخون، مریم گلی، برگ بنفشه
نت میانی شکوفه ی هلو، عصاره ی رز، گل پرتقال، گل صدتومانی، زنبق
نت انتهایی مشک سفید، عود، وانیل، گل آفتاب پرست، چوب سرو و صندل و گوایاک

محصولات مشابه

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

نوشتن نقد و نظر

ما را راهنمایی کنید