ادو پرفيوم زنانه Burberry London حجم 100ml

واردشــــده تـــوســــط شـــرکــت مـــهــــان قــــشــــم (دارای برچسب کنترل اصـالت و سلامت محصـولات آرایـشـی و بـهـداشــتی از وزارت بـهداشــت، درمـان و آمـوزش پـزشــکی)

جدید

15 قلم

موجود برای سفارش

1,860,000 ریال

درباره محصول

این رایحه سمبلی از همزمانی جوانی و سالمندی شهری مانند لندن است و درسال 2006 معرفی شد‏. اگر برای دیدن لندن می روید همراه داشتن این رایحه ضروری است‏.‏ رایحه ای کلاسیک از جنس گلها که شیک پوشی و شادی یک زن شهرنشین را به نمایش می گذارد‏.‏ با عطر گلهایی چون پیچ امین الدوله و رز آغاز می شود، در عطر نارنگی می آمیزد و در قلب خود عطری از گلهای سپید دارد‏.‏ در نهایت ردی مخملی از چوب و مشک از خود بجای می گذارد‏.‏

 

- رایحه نخستین‏:‏ نارنگی، پیچ امین الدوله، رز

- رایحه میانی‏:‏ کلمانتین ‏(‏یک نوع مرکبات ترکیب پرتقال و نارنگی‏)‏، یاس رازقی و تاهیتی، گل صدتومانی

- رایحه پایه‏:‏ چوب صندل، مشک

درباره برند

Burberry یک خانه ی طراحی مد لوکس در انگلستان است که در سال 1856 توسط Thomas Burberry تاسیس شد. Thomas Burberry که یک شاگرد بزاز بود در سال 1856 موفق به افتتاح یک فروشگاه پوشاک کوچک در انگلستان شد. نوآوری و خلاقیت و کیفیت طراحی پوشاک توماس در سال 1870 فروشگاهش را به یک مرکز خرید تبدیل و رفته رفته نام Burberry را بر سر زبانها انداخت. Burberry در تمام طول جنگ های جهانی اول و دوم طراحی و تولید کت های افسران جنگ را برای نیروهای نظامی انگلستان بر عهده داشت.  در سال 1955 Burberry جایزه ی ویژه ی سلطنتی را از ملکه الیزابت دریافت کرد و چند سال بعد یعنی در سال 1989 دومین جایزه ی سلطنتی خود را از شاهزاده ولز دریافت نمود. در واقع برند Burberry تنها برندی است که برای پوشاک از خانواده سلطنتی انگلیس مقام Warrant Royal را دریافت کرده است. این برند امروزه در جهان تبدیل به نمادی از مد و پوشش انگلیسی شده است.

در واقع این برند با مد و ملزومات از قبیل پالتوی کمربند دار و الگوی پارچه ی پشمی چهارخانه ی منحصر به فرد خوذ که بسیار در دنیای مد مورد تقلید و کپی قرار گرفته، خود را متمایز و مشخص کرد. این پارچه ی چهارخانه در ابتدا آستر داخل کت های این برند بود و امروزه بر تمامی محصولات Burberry خود نمایی می کند.

در سال 1997 مدیریت جدید این کمپانی برای توسعه ی این برند، رو به تولید محصولات دیگر از جمله عطر و ادکلن آورد، که امروزه در این امر بسیار موفق نشان داده است. اکثر آنها در بطری هایی که با پارچه ی پشمی ی چهارخانه ی Burberry تزئین شده، عرضه می شوند.

  

وب سایت رسمی برند:

burberry.com

مشخصات محصول

کشور مبدا برند انگلستان
سال معرفی 2006
نوع ادو پرفیوم
حجم 100 میلی‌لیتر
نوع رایحه شیرین , گرم
ساختار رایحه وانیل , مرکبات
نت آغازی پیچ امین الدوله، نارنگی و رز
نت میانی گل تیار، گل صد تومانی بنفش و یاس
نت انتهایی نعناع هندی و مشک

محصولات مشابه

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

نوشتن نقد و نظر

ما را راهنمایی کنید